PRÉMIOVÝ LETNÍ TÁBOR
V NÁDHERNÉ PŘÍRODĚ

ŠUMAVA - NOVÉ HUTĚ

18. 7. - 25. 7. 2015

 

Naším cílem se stane na jeden týden horská šumavská vesnička Nové Hutě. Ta leží kousek od Vimperka v okrese Prachatice v Jihočeském kraji. Můžeme se těšit na nádherný horský vzduch, protože náš hotel, kde budeme bydlet, se nachází v nadmořské výšce asi 1030 metrů nad mořem, což je mimochodem zhruba o čtvrtkilometru výše než leží centra krkonošských středisek Pec pod Sněžkou nebo Špindlerův Mlýn.

V hotelu, který se jmenuje Kodrea, budeme ubytováni ve 3-4 lůžkových pokojích, kdy na každém pokoji budou k dispozici koupelny a příslušenství. Pokoje obsahují i TV a WiFi, z čehož omezeně využijeme WiFi na psaní reportáží z tábora. Dále budeme moci využívat učebny hotelu a společenskou místnost. Večer tak budeme mít dostatek prostoru, abychom si po skvělých dobrodružstvích mohli v klidu odpočinout.

Hlady také neumřeme. Dostaneme 6 jídel denně - snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu, večeři a druhou večeři (zákusky). Součástí je i pitný režim. Pobyt začíná obědem a končí snídaní. Jednotliví táboroví vedoucí budou mít pro případné jedlíky k dispozici ještě další energetické zásoby (ovoce, sušenky apod.).

Vyrazíme z Čakovic od základní školy autobusem v sobotu 18. července dopoledne (cca v 9:30 - bude upřesněno v pokynech pro rodiče) směr Příbram - Strakonice a Vimperk, odkud je to již kousek do Nových Hutí. Zpět se budeme vracet v sobotu 25. července dopoledne a příjezd do Čakovic očekáváme v odpoledních hodinách. Přesný příjezd bude upřesněn pomocí SMS v den návratu a dále cca 60 minut před příjezdem na určený telefon.